Sklep OTUO.PL jest rozwinięciem stacjonarnej działalności spółki Proelia spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A. Do tej pory spółka oferowała swoje produkty z branży „dom i ogród” w sieci kilku sklepów stacjonarnych działających pod logo PSB Mrówka. Sklepy Spółki działają od 2015r. 

Asortyment 

W naszym sklepie internetowym oferujemy głównie te produkty, które mamy fizycznie na półkach. Jest ich około 20 tys. Najwięcej produktów można znaleźć w dziale z narzędziami, zarówno tymi dla majsterkowiczów jaki i profesjonalistów. Dział oświetlenia zawiera bardzo szeroką i zróżnicowaną stylistycznie gamę lamp i źródeł światła. Artykuły instalacyjne zaspokoją potrzeby klientów, którzy muszą wykonać instalacje wodne, grzewcze, wentylacyjne lub elektryczne. W dziale AGD można znaleźć wszystko co jest przydatne w domu na co dzień. Szeroki asortyment oferuje również cześć z artykułami do kuchni i łazienki. Można tu kupić piękną armaturę, zlewy kuchenne i m.in. ceramikę łazienkową. Nie sposób wymienić wszystkiego, więc zapraszamy do “poklikania po sklepie” 

Oprócz naszej stałej oferty realizujemy także zamówienia specjalne na produkty o nietypowych rozmiarach lub kolorach (meble, grzejniki, rolety).  Nasi konsultanci pomogą najlepiej dobrać właściwy produkt. 

Logistyka 

Sklep OTUO.PL ma do dyspozycji kilka magazynów co zapewnia ciągłość dostępności produktów. Wiemy jak ważne jest, aby zamówienia realizowane jak najszybciej. W naszym przypadku ogromna większość zamówień będzie przekazana kurierom w tego samego dnia lub najpóźniej dnia następnego. Dodać należy, że pracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi, które są wyspecjalizowane w obsłudze e-handlu. 

Zespół 

Kilkudziesięcioosobowa grupa pracowników naszej firmy zadba o sprawną obsługę zamówień i szybką wysyłkę. Zdajemy sobie sprawę, że duża część naszej oferty jest mocno techniczna i może wymagać dodatkowych ustaleń parametrów lub właściwości. Wiemy o tym i dlatego doświadczenie naszej ekipy zagwarantuje fachowe doradztwo i pomoc w podjęciu trudniejszych decyzji.   

 

Zapraszamy na zakupy 

Zespół otuo.pl

Śledź nas na Facebooku